Robotex 2016 toimub 2. - 4. detsembril.

Kolmepäevasel üritusel toimuvad rahvusvahelised robotivõistlused tuntud võistlusaladel. 

Mõõtu on võimalik võtta erinevatel robotivõistlusel, lisaks on palju uudistamist Tehnoloogianäitusel ning näeb ka parimaid loovate konkursside töid.

Samuti toimuvad erinevad autasustamised ning kõikidel robootikahuvilistel on võimalik osa võtta erinevatele vanusegruppidele mõeldud töötubadest.

Robotexi korraldab Tallinna Tehnikaülikool koostöös Tartu Ülikooli ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega.

Robotivõistlused

Väljakutse leiavad kõik olenemata tehnilisest tasemest ja vanusest. Paljud võistlusülesanded on koostatud rahvusvaheliste standardite alusel, mis annab võimaluse hiljem samade robotitega ka mujal maailmas konkureerida.

Robotexil osalemine on TASUTA!

Loovad konkursid

Robotexi projektijuhid on arvamusel, et reaalteaduste propageerimist tuleb alustada maast madalast ning loovad konkursid on üks meede, mis seda võimaldab.

Töötoad

Robotexi üheks suunaks on pakkuda praktilist ning käelist robotitega seonduvat tegevust ka neile, kellel endal ehitusalased teadmised puuduvad või pole võimalust antud alaga tegeleda. Töötubades viiakse läbi erinevaid robootikaga seonduvaid seminare ning õpetatakse reaalset programmeerimist ning robotiehitust. Mõnede töötubade lõpptulemusena valminud robotitega korraldatakse ka minivõistlused.

Tehnoloogianäitus

Tehnoloogianäituse eesmärgiks on tuua tehnikast huvitatute ette viimase aja saavutused tehnoloogia vallas ning populariseerida interaktiivsete toodete kaudu LTT erialasid. Samuti orienteerutakse ettevõtete ning tudengite lähendamisele kui tulemusele väga suure tõsidusega, et oleks tagatud inseneride järelkasv ning üliõpilastele oleksid garanteeritud kvaliteetsemad töö- ning praktikakohad.

Ole kursis uudistega. Liitu Robotexi infolistiga.

 • 1137
  Robotit
 • 2662
  Võistlejat
 • 6545
  Facebooki fänni
 • 23
  Võistlust
 • 3000
  Töötubadest osavõtjat
 • 15k
  Pealtvaatajat